jamilian
01 فروردین 1402 - 11:01

هلال‌احمر زنجان در وضعیت آماده باش کامل قرار گرفت

زنجان-مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: به علت ورود سامانه بارشی و احتمال وقوع کولاک برف، هلال احمر استان از امروز /یکم فروردین/در وضعیت آماده باش کامل قرار گرفت.

سید قاسم موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت:  تیم های عملیاتی هلال احمر در ۱۶ پایگاه ثابت و موقت امداد و نجات جاده ای استان زنجان حضور دارند.

وی تاکید کرد: به دنبال صدور هشدار نارنجی شماره ۵۴ از سوی هواشناسی استان زنجان، امدادگران هلال احمر در آماده باش برای امدادرسانی در حوادث احتمالی شرایط جوی پیش بینی شده تا پایان روز دوم فروردین، هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر با به کارگیری حداکثر توان امدادی و ظرفیت های خود در هر شرایطی به منظور ارائه خدمات مطلوب به هموطنان آماده پاسخگویی به حادثه دیدگان ناشی از حوادث است.

موسوی خاطرنشان کرد: هشت پایگاه پشتیبان نیز در مرکز استان و شهرستان های زنجان، ابهر، خرم دره، خدابنده، ماهنشان، ایجرود و طارم فعال است. وی اظهارداشت: در حال حاضر نیز تیم های سیلاب، کوهستان، آنست، واکنش سریع، امدادهوایی و سایر تیم های امدادی شبانه روز برای ارائه خدمات در حوادث احتمالی آماده باش هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102617