jamilian
01 فروردین 1402 - 02:57

جزئیات تورهای روزانه و شبانه نوروزی شهرداری تهران + قیمت تور

تورهای تهران گردی روزانه و شبانه در نوروز برای شهروندان و میهمانان نوروزی شهر تهران در ماه مبارک رمضان و نوروز در جاذبه‌های گردشگری، موزه‌ها، باغ موزه‌ها و خانه موزه‌های تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تورهای تهران گردی روزانه در نوروز برای شهروندان و میهمانان نوروزی شهر تهران در ماه مبارک رمضان و نوروز در جاذبه‌های گردشگری، موزه‌ها، باغ موزه‌ها و خانه موزه‌های شهر تهران از ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ لغایت ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نسبت به برگزاری تورهای گردشگری موضوعی و موضعی در سطح شهر تهران با هماهنگی ستاد گردشگری و با مشارکت آژانس‌های گردشگری اقدام می‌کنند.

سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران نیز پاسخگوی نیاز شهروندان در خصوص تورهای تهرانگردی است که از طریق حضور نمایندگان مؤسسه تهران شناسی در ستاد گردشگری انجام می‌شود.

تورها با توجه به ظرفیت ثبت نام شده و با هزینه شهروندان برگزار می‌شود.

جزئیات تورهای روزانه و شبانه نوروزی شهرداری تهران + قیمت تور

جزئیات تورهای روزانه و شبانه نوروزی شهرداری تهران + قیمت تور

همچنین تورهای تهران گردی شبانه در بهار ایران نیز برای شهروندان و میهمانان نوروزی شهر تهران در ماه مبارک رمضان و نوروز در اراضی عباس آباد، برج میلاد، برج آزادی، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی از ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ لغایت ۱۳ فروردین برگزار می‌شود.

اتوبوس‌های گردشگری از ایستگاه اراضی عباس آباد به سمت برج میلاد و سپس برج آزادی ازساعت ۱۹ تا ۲۴ و از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی به سمت اماکن گردشگری منطقه ۲۰ از ساعت ۱۵ تا اذان مغرب حرکت خواهند کرد.

گردشگران امکان استفاده رایگان از اتوبوس‌ها را داشته و می‌توانند در هر مقصد پیاده شده و پس از بازدید از جاذبه گردشگری مورد نظرشان در همان ایستگاه منتظر اتوبوس بعدی بوده و به طرف مقصد بعدی یا مبدا مورد نظر حرکت
نمایند.

این برنامه توسط ستاد گردشگری و شرکت واحد اتوبوس رانی اجرا خواهد شد و مناطق ۲۲ گانه نسبت به اطلاع رسانی و بهره مندی شهروندان از تسهیلات موجود اقدام خواهند کرد.

جزئیات تورهای روزانه و شبانه نوروزی شهرداری تهران + قیمت تور

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102434